همایش آینده‌ی وب و موبایل، ۴ و ۵ اسفند در تهران برگزار می‌شود
eduitn 1396/12/18 مطالب مفید

چهارم و پنجم اسفندماه ۱۳۹۵، همایش آینده‌‌ی وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. در این همایش دو روزه، پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند؛ این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

فرصت‌هایی که همایش آینده‌ی وب و موبایل (FOWM#) برای شما خلق خواهد کرد:

  • آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل
  • شرکت در مباحث چالشی درباره‌ی وب و موبایل
  • ارتباط و شبکه‌سازی با «قله‌های وب و موبایل»
  • موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید
  • دریافت گواهی شرکت در همایش

شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

«مجید علوی‌زاده»، دبیر همایش آینده‌‌ی وب و موبایل که سابقه‌ی اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: «جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده‌ی این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.»

در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.

همایش آینده وب و موبایل در روزهای ۴ و ۵ اسفند (۸ صبح تا ۶ عصر) در مرکز همایش‌های شهید قندی تهران برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه جدید